JAK MĄDRZE I DOBRZE ŻYĆ
PRACOWAĆ I KOCHAĆ

JAK MĄDRZE I DOBRZE ŻYĆ PRACOWAĆ I KOCHAĆ
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
banner

Czerpiemy z badań i odkryć neuronauk, śledzimy nowości w rozwoju i technologii. Obserwujemy inspirujących ludzi i ich najlepsze projekty. Uczymy się projektować swoje życie.

Możesz uczestniczyć w naszych spotkaniach, warsztatach, wykładach.
Masz możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczeń w trakcie indywidualnych spotkań.

Proponujemy różne ścieżki rozwoju. Umiemy tworzyć nowe, kreatywne produkty i usługi, które wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu i szczęścia.

Chcemy usłyszeć, nad czym pracujesz i jak możemy pomóc.
Jeśli organizujesz wydarzenie dla biznesu, freelancerów lub małych firm, jesteśmy gotowi na spotkania, spersonalizowane warsztaty i prezentacje, jesteśmy otwarci na wywiady i rozmowy.

Nie musisz znać wszystkich odpowiedzi.
Ważne, że czujesz potrzebę zmiany.

Chcesz mieć dobre życie? Zmagasz się z trudnościami i nie wiesz od czego zacząć? Chcesz podejmować dobre decyzje? Chcesz się świadomie rozwijać? Chcesz odnieść sukces? Chcesz uniknąć starych błędów? Chcesz wyjść z kryzysu?

Zrozumiesz emocje, które kierują każdym z nas i mechanizmy ich powstawania. Nauczysz się, jak pracuje Twój mózg i jak możesz tę wiedzę wykorzystać w codziennym życiu. Zaczniesz myśleć i działać w sposób, który da Ci większą satysfakcję.

“Nie wyobrażam sobie świata bez sztuki. Nie jestem artystką, chociaż z pewnością tworzę. Fascynuje mnie sam proces uprawiania sztuki i ludzie, którzy odważają się trwać przy swojej potrzebie tworzenia. ArtCoaching jest moim małym, osobistym wkładem w ogólnoświatowy mecenat sztuki. Poza tym jestem kobietą, znam się na emocjach i na wspieraniu tego, co kocham.” MM

Kształcimy profesjonalistów, którzy rozumieją świat sztuki i kreacji, którzy z determinacją i etyką chcą zaangażować się w pracę z twórcami. Może to pomysł właśnie dla Ciebie?

Oszczędzaj czas. Zejdź na ziemię. Zacznij działać.

Upowszechniamy wiedzę o projektowaniu myślenia, która rozwija kompetencje przyszłości – aby w czasach wielkich technologii świadomie tworzyć dobry, odpowiedzialny biznes z empatią i życzliwością.

Pracujemy z poszczególnymi pracownikami, departamentami i całymi organizacjami, aby wesprzeć rozwój tzw. kompetencji miękkich potrzebnych do wzrostu i sukcesu.

Podejmujemy tematy związane z relacjami w pracy, profesjonalizmem, spójnością, efektywnością, odpoczynkiem, rozwojem oraz poczuciem odpowiedzialności i wpływu.

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami: