ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMYCH I SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW I DZIECI

Masz już dość popełniania błędów, niepewności, żalu i poczucia winy?
Zacznij działać.

SZKOŁA MIŁOŚCI
roczny KURS dla RODZICÓW

UWAGA - pierwszy zjazd już 21- 22.09.
Zarezerwuj miejsce.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

  JAK MĄDRZE I DOBRZE ŻYĆ
  PRACOWAĆ I KOCHAĆ

  JAK MĄDRZE I DOBRZE ŻYĆ PRACOWAĆ I KOCHAĆ
  CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
  banner

  Czerpię z badań i odkryć neuronauk, śledzę nowości w rozwoju i technologiach. Obserwuję inspirujących ludzi i ich najlepsze projekty. Uczę się projektować swoje życie.

  Możesz uczestniczyć w moich kursach, warsztatach, wykładach.
  Masz możliwość skorzystania z mojej wiedzy i doświadczeń w trakcie indywidualnych spotkań.
  Możesz korzystać z przygotowanych przeze mnie, filmów video, podkastów i audiobooków.

  Proponuję różne ścieżki rozwoju. Umiem tworzyć nowe, kreatywne produkty i usługi, które wspierają moich klientów w dążeniu do sukcesu i szczęścia.

  Chcę usłyszeć, nad czym pracujesz i jak mogę Ci pomóc.
  Jeśli organizujesz wydarzenie dla biznesu, freelancerów lub małych firm, jestem gotowa na spotkanie, spersonalizowane warsztaty, rozmowy czy wykład.

  Nie musisz znać wszystkich odpowiedzi.
  Ważne, że czujesz potrzebę zmiany.

  Chcesz mieć dobre życie? Zmagasz się z trudnościami i nie wiesz od czego zacząć? Chcesz podejmować dobre decyzje? Chcesz się świadomie rozwijać? Chcesz odnieść sukces? Chcesz uniknąć starych błędów? Chcesz wyjść z kryzysu?

  Zrozumiesz emocje, które kierują każdym z nas i mechanizmy ich powstawania. Nauczysz się, jak pracuje Twój mózg i jak możesz tę wiedzę wykorzystać w codziennym życiu. Zaczniesz myśleć i działać w sposób, który da Ci większą satysfakcję.

  “Nie wyobrażam sobie świata bez sztuki. Nie jestem artystką, chociaż z pewnością tworzę. Fascynuje mnie sam proces uprawiania sztuki i ludzie, którzy odważają się trwać przy swojej potrzebie tworzenia. ArtCoaching jest moim małym, osobistym wkładem w ogólnoświatowy mecenat sztuki. Poza tym jestem kobietą, znam się na emocjach i na wspieraniu tego, co kocham.” MM

  Pracuję ze znanymi artystami nad ich ścieżką kariery i jakością życia. Wspieram pierwsze kroki początkujących artystów. Prowadzę autorski kurs ArtCoachingu, kształcę profesjonalistów, którzy rozumieją człowieka, świat sztuki i kreacji, którzy z determinacją i życzliwością chcą angażować się w pracę z twórcami. Może to pomysł właśnie dla Ciebie?

  Zacznij działać. Weź sprawy w swoje ręce. Szanuj swój czas. Ciesz się z sukcesów.

  Pracuję dla firm, projektuję Biznesy Życia. Dzielę się wiedzą o projektowaniu myślenia. Świadomość rozwija kompetencje przyszłości – w czasach wielkich technologii możemy świadomie tworzyć dobry, odpowiedzialny biznes, z empatią i życzliwością.

  Pracuję z poszczególnymi pracownikami, departamentami i całymi organizacjami, aby rozwijać kompetencje emocjonalne i komunikacyjne. Budować spójność potrzebną do wzrostu i sukcesu.

  Podejmuję tematy związane z relacjami w pracy, profesjonalizmem, spójnością, efektywnością, rozwojem oraz poczuciem odpowiedzialności i wpływu.
  Jestem ekspertką od emocji, spójności i kryzysów.

  Zrób pierwszy krok, skontaktuj się, zadaj pytanie, przedstaw problem: