ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMYCH I SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW I DZIECI

Masz już dość popełniania błędów, niepewności, żalu i poczucia winy?
Zacznij działać.

SZKOŁA MIŁOŚCI
roczny KURS dla RODZICÓW

UWAGA - pierwszy zjazd już 21- 22.09.
Zarezerwuj miejsce.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

    MAŁGORZATA MARCZEWSKA
    moi Klienci odnoszą sukcesy

    Jestem ekspertką od emocji i spójności. Pomagam wychodzić z kryzysów. Towarzyszę ludziom w drodze do ich sukcesów zawodowych, artystycznych i osobistych. Prowadzę sesje 1/1, wykłady, spotkania, kursy, piszę, udzielam wywiadów. Wspieram, jestem obecna, zadaję pytania, mobilizuje do zmiany. Wierzę w możliwości, otwarcie mówię o obszarach do rozwoju. Dostarczam inspiracji i wiedzy. Dzielę sie swoim doświadczeniem i intuicją.

    Za mną ponad 20- letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Wciąż sie uczę, czytam, biorę udział w różnych projektach, śledzę badania naukowców, rozwijam intuicję. Wyciągam wnioski, dzielę się moim rozumieniem świata. Zajmuję się projektowaniem myślenia, świadomością emocjonalną i artcoachingiem.

    Pomagam w realizacji pomysłów na „biznes życia“ ludziom, którzy szukają zawodowej zmiany i sukcesu w realizacji marzeń.

    ZAREZERWUJ TERMIN I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

    MM - certyfikowana coach ICC, trener z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ma za sobą przeszło 1600 dni szkoleniowych, 1200 sesji coachingowych, coaching ponad 40 filmów i projektów kreatywnych.
    Założycielka LABlife. Doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem emocjonalnym przedsiębiorstw, spójnej komunikacji, projektowania kultury organizacji opartej na wartościach, Ekspert od potencjału i spójności przekazu w obszarach LIFE, ART, BIZNES. Od lat dzieli się swoimi obserwacjami, wiedzą, doświadczeniami. Prowadzi coaching i szkolenia dla zarządów i pracowników międzynarodowych organizacji. Założycielka i prezeska Izby Coachingu dwóch pierwszych kadencji. Pracuje indywidualnie z artystami, angażuje się w projekty kreatywne. Projektuje modele biznesowe oparte na pasji, np. Barberian Academy&Barbershop.

    Pracowała m.in. z Alior Bank, Europapier, hotele SPA dr Irena Eris, Inteligo, Laboratorium dr Irena Eris, l’Oreal.
    Realizowała projekty kreatywne i artcoaching m.in. Centrum Nauki Kopernik, festiwalu Nowe Horyzonty, Cameraimage.
    Wykładała ArtCoaching w Warszawskiej Szkole Filmowej.
    Uczyła się i doskonaliła swoje kompetencje u Hermann Müller-Walbrodt, Heide Walbrodt, Joseph O’Connor, Linett Saunders-Peal, Robert Dilts, Frank Farelly, Stephen Gilligan. Współpracowała z Judith de Lozier.

    Więcej...

    Wraz z Manuelą Gretkowską zakładała i tworzyła Partię Kobiet – jako model Organizacji Uczącej Się. Jest fundatorką i współzałożycielką Fundacji "Polska Jest Kobietą". W pracy coacha i trenera doskonale integruje cele rozwoju zawodowego i osobistego z rozwojem odpowiedzialności społecznej. Prowadzi kursy Projektowania Myślenia oraz ArtCoachingu.

    Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. Ceni uważność, troskę i życzliwość. Interesują ją nowe technologie, ich wpływ na życie człowieka oraz najnowsza wiedza o ludzkim mózgu.

    Pochodzi z Lublina, mieszka w Warszawie. Ma słabość do Bałtyku i Lazurowego Wybrzeża.

    WYBRANE REALIZACJE
    Beauty Unhappy

    Beauty Unhappy to projekt filmowy, który łączy klasyczny taniec z lifestylem i współczesną modą. Opowieść o pięknie i iluzji tańca. O determinacji tworzenia, osobistych decyzjach, dyscyplinie, cierpieniu i sukcesie.

    To spotkanie sztuki i coachingu.

    W głównym planie – taniec. Po stronie produkcji reżyser: David Zalesky oraz artcoach: Małgorzata Marczewska. Rozmowy o tym, jak się tym pięknem dzielić, jak je wydobywać oraz jak nawigować projektem artystycznym, żeby sukces nie był okupiony cierpieniem.

    Jak wspierać artystów? Czy sztuka może obyć się bez stresu? Tym właśnie zajmuje się artcoaching.

    DIRECTOR: david zalesky, CAST: polina rusetskaya DOP: karol piechocki, MUSIC: adam walicki, ART COACH: małgorzata marczewska, LYRICS: urszula buyuly
    VOICE: varvara frol PRODUCTION: high studio

    Projekt wsparli: LABLIFE, GRUPA WARSZAWA, TAILOR MADE PR, STUDIO TĘCZA
    Patroni: LABEL Magazine, PRIDE, LA VIE Magazine, Fpięć, Do You Know Fashion, Highsnobiety

    https://vimeo.com/122913813

    Heroes 3.0

    24 obrazy przyszłości. wystawa HEROES 3.0 prezentowana podczas Festiwalu Przemiany w 2013 roku. W projekcie HEROES 3.0 wzięli udział eksperci z różnych dziedzin, którzy opowiedzieli o swoich osiągnięciach, kreśląc wizję rozwoju nauk i nowoczesnych technologii na najbliższe lata. Pytaliśmy: Co was fascynuje w dziedzinie, której zdecydowaliście się poświęcić? W jaki sposób wasza praca wzbogaca nasze codzienne życie? Jaka przyszłość czeka nas w przeciągu najbliższych 30-50 lat? Co musimy w sobie pielęgnować, aby świat, w którym żyjemy, stał się dla nas lepszy?

    W projekcie wystąpili:
    Wojciech Modest Amaro, Adam Babiński, Piotr Barszczewski, Radosław Berent, Piotr Bogorodzki, Olaf Brzeski, Krzysztof Candrowicz, s. Małgorzata Chmielewska, Krzysiek Cybulski, Krzysztof Goliński, Paweł Janicki, Jakub Koźniewski, Krzysztof Kubasek, Jan Lubiński, Michał Łojewski, Jakub Majewski, Łukasz Marcinkowski, Sebastian Meszyński, Rafał Ohme, Łukasz Pastuszka, Michał Piasecki, Kamila Sidor, Marta Siembab, Konrad Smoleński, Kamila Stępniowska, Jakub Urbański, Ola Wasilkowska, Marek Żukowski, Jakub Koźniewski, Agnieszka Chacińska, Iga Kołodziej.

    Projekt Heroes 3.0 powstał na zamówienie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

    REŻYSERIA / KONCEPT_ David Zalesky, DOP/ MONTAŻ _Greg Adamski, ART COACHING_ Małgorzata Marczewska, MUZYKA_ Adam Walicki PRODUKCJA _Rafał Kosewski

    https://vimeo.com/76276128
    http://www.kopernik.org.pl/projekty-specjalne/festiwal-przemiany/festiwal-przemiany-2013/heroes-30/lifestyle/

    section photo
    Szczęście

    cykl filmów stworzonych specjalnie dla Centrum Nauki Kopernik, na Festiwal Przemiany

    Projekt “Szczęście” – Jestem seniorem, jestem szczęśliwy

    Pięć niekonwencjonalnych dyscyplin sportowych, do których zaprosiliśmy seniorów-wolontariuszy, stanowi reprezentację pozytywnych emocji i uczuć, jakie wyzwala ruch, zaangażowanie społeczne i aktywność. Energia przynosi szczęście i uaktywnia przyszłość.

    reżyseria - David Zalesky, kostiumy - Varvara Frol, choreografia – Eufrasio Lucena Munioz, zdjęcia, montaż – LastSuper, muzyka - Adam Walicki
    artcoaching – Małgorzata Marczewska
    produkcja – Ewa Janowska, Anna Stempska

    Partnerzy: Centrum Nauki Kopernik, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych “Skarpa”, Espar 50+, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Miasto Stołeczne Warszawa

    https://vimeo.com/47362895

    section photo
    O MM

    “Przede wszystkim Małgosia zajmuje się wymagającym tematem, to znaczy - jak uczyć ludzi kochać się nawzajem. Ma wiele odwagi i uczy tej odwagi”.

    dr Mariusz Wirga, psychoonkolog. dyrektor d/s medycznych w Instytucie Onkologii w Centrum Medycznym w Long Beach, Kalifornia (USA)
    https://www.memorialcare.org/find-providers/physician/mariusz-wirga-md

    “Jest uważna, przewiduje pytania, na które człowiek chce uzyskać odpowiedź”.

    ISLET, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów
    https://www.youtube.com/watch?v=J3ksDhg6b28

    “Po każdym spotkaniu z MM mogę wyjść silniejsza. Silniejsza i bardziej siebie rozumiejąca”

    - Monia Zuza Szczuka, projektantka, właścicielka marki Kiss The Frog
    http://kissthefrog.com.pl/monia-zuza-szczuka/

    “Bystra, kruczoczarna, uśmiechająca się spod przyciętej niczym brzytwą grzywki. Chochlik w oczach. Uśmiech kochającej matki. Kontakt z nią jest strzałem w 10tkę. Rozmowa, konsultacja, warsztaty - wszystko to warte każdej minuty.
    I, żeby było jasne, nie lubię słowa coach. Drażni mnie. Ponadto jak ognia unikam ludzi, którzy wiedzą lepiej niż ja: jak powinnam żyć. Ale Małgosia to inna bajka. Zajmowała się coachingiem, zanim to modne obecnie słowo weszło do powszechnego obiegu.
    Mówi prosto z serca. Dużo się śmieje. Przemawiają za nią lata doświadczeń. Nie powołuje się na teorie z książek, czy badania amerykańskich naukowców. Jest praktykiem. Ma ogromne, ponad 20- letnie (nie wiem jak długie) doświadczenie w pracy z ludźmi. Jej specjalizacją jest projektowanie myślenia w pracy z artystami i środowiskami twórczymi.
    Pierwszy raz zetknęłam się z Małgosią dwa lata temu na konferencji „Niewidzialny Design” w Poznaniu. Byłam uczestnikiem warsztatów, które prowadziła. Intensywna wówczas praca nad projektem Młyn Zabierzów - zaowocowała rychłą realizacją. I tak marzenie „o stworzeniu miejsca jakiego jeszcze nie było. Twórczego. Z ludźmi. We współdziałaniu” - dziś jest już faktem!
    Kolejne spotkania z Małgosią zawsze przynosiły coś inspirującego. Kopniak do działania.

    Krok w mądrym kierunku.
    Dzięki Małgosia!”

    Maria Rauch, architekt, autorka projektu “Dom dla niecierpliwych” i coworku “Młyn Zabierzów”: http://mariarauch.pl, http://mlynzabierzow.pl