CV

MM – certyfikowana coach ICC, trener z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ma za sobą przeszło 1600 dni szkoleniowych, 1200 sesji coachingowych, coaching ponad 40 filmów i projektów kreatywnych.
Założycielka LABlife. Doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem emocjonalnym przedsiębiorstw, spójnej komunikacji, projektowania kultury organizacji opartej na wartościach, Ekspert od potencjału i spójności przekazu w obszarach LIFE, ART, BIZNES. Od lat dzieli się swoimi obserwacjami, wiedzą, doświadczeniami. Prowadzi coaching i szkolenia dla zarządów i pracowników międzynarodowych organizacji. Założycielka i prezeska Izby Coachingu dwóch pierwszych kadencji. Pracuje indywidualnie z artystami, angażuje się w projekty kreatywne. Projektuje modele biznesowe oparte na pasji, np. Barberian Academy&Barbershop.

Pracowała m.in. z Alior Bank, Europapier, hotele SPA dr Irena Eris, Inteligo, Laboratorium dr Irena Eris, l’Oreal.
Realizowała projekty kreatywne i artcoaching m.in. Centrum Nauki Kopernik, festiwalu Nowe Horyzonty, Cameraimage.
Wykładała ArtCoaching w Warszawskiej Szkole Filmowej.
Uczyła się i doskonaliła swoje kompetencje u Hermann Müller-Walbrodt, Heide Walbrodt, Joseph O’Connor, Linett Saunders-Peal, Robert Dilts, Frank Farelly, Stephen Gilligan. Współpracowała z Judith de Lozier.

Więcej…

Wraz z Manuelą Gretkowską zakładała i tworzyła Partię Kobiet – jako model Organizacji Uczącej Się. Jest fundatorką i współzałożycielką Fundacji „Polska Jest Kobietą”. W pracy coacha i trenera doskonale integruje cele rozwoju zawodowego i osobistego z rozwojem odpowiedzialności społecznej. Prowadzi kursy Projektowania Myślenia oraz ArtCoachingu.

Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. Ceni uważność, troskę i życzliwość. Interesują ją nowe technologie, ich wpływ na życie człowieka oraz najnowsza wiedza o ludzkim mózgu.

Pochodzi z Lublina, mieszka w Warszawie. Ma słabość do Bałtyku i Lazurowego Wybrzeża.