O MM

“Przede wszystkim Małgosia zajmuje się wymagającym tematem, to znaczy – jak uczyć ludzi kochać się nawzajem. Ma wiele odwagi i uczy tej odwagi”.

dr Mariusz Wirga, psychoonkolog. dyrektor d/s medycznych w Instytucie Onkologii w Centrum Medycznym w Long Beach, Kalifornia (USA)
https://www.memorialcare.org/find-providers/physician/mariusz-wirga-md

“Jest uważna, przewiduje pytania, na które człowiek chce uzyskać odpowiedź”.

ISLET, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów
https://www.youtube.com/watch?v=J3ksDhg6b28

“Po każdym spotkaniu z MM mogę wyjść silniejsza. Silniejsza i bardziej siebie rozumiejąca”

– Monia Zuza Szczuka, projektantka, właścicielka marki Kiss The Frog
http://kissthefrog.com.pl/monia-zuza-szczuka/

“Bystra, kruczoczarna, uśmiechająca się spod przyciętej niczym brzytwą grzywki. Chochlik w oczach. Uśmiech kochającej matki. Kontakt z nią jest strzałem w 10tkę. Rozmowa, konsultacja, warsztaty – wszystko to warte każdej minuty.
I, żeby było jasne, nie lubię słowa coach. Drażni mnie. Ponadto jak ognia unikam ludzi, którzy wiedzą lepiej niż ja: jak powinnam żyć. Ale Małgosia to inna bajka. Zajmowała się coachingiem, zanim to modne obecnie słowo weszło do powszechnego obiegu.
Mówi prosto z serca. Dużo się śmieje. Przemawiają za nią lata doświadczeń. Nie powołuje się na teorie z książek, czy badania amerykańskich naukowców. Jest praktykiem. Ma ogromne, ponad 20- letnie (nie wiem jak długie) doświadczenie w pracy z ludźmi. Jej specjalizacją jest projektowanie myślenia w pracy z artystami i środowiskami twórczymi.
Pierwszy raz zetknęłam się z Małgosią dwa lata temu na konferencji „Niewidzialny Design” w Poznaniu. Byłam uczestnikiem warsztatów, które prowadziła. Intensywna wówczas praca nad projektem Młyn Zabierzów – zaowocowała rychłą realizacją. I tak marzenie „o stworzeniu miejsca jakiego jeszcze nie było. Twórczego. Z ludźmi. We współdziałaniu” – dziś jest już faktem!
Kolejne spotkania z Małgosią zawsze przynosiły coś inspirującego. Kopniak do działania.

Krok w mądrym kierunku.
Dzięki Małgosia!”

Maria Rauch, architekt, autorka projektu “Dom dla niecierpliwych” i coworku “Młyn Zabierzów”: http://mariarauch.pl, http://mlynzabierzow.pl